Menu
Polecamy

Aktualności

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kowalu informuje o Zebraniu Przedstawicieli, które odbędzie się 25 czerwca 2020r. o godzinie 11:00 w restauracji "Podgrodzie"

Zgodnie z dostarczonym do Państwa pismem zawierającym niezbędne informacje i harmonogram,  w dniu 21-06-2020 r.  nastąpi migracja klientów z bankowości KORPORACYJNE do SGB24 BIZNES. 

Zyskaj dodatkowe korzyści dla Twojej firmowej karty Mastercard®. 

Aktywuj darmowy pakiet ubezpieczenia zakupów online. 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 03.05.2020 od godz. 00:00 do godz. 08:00, z uwagi na planowane prace administracyjne będą występowały utrudnienia w dostępie i/lub realizacji transakcji w Systemie Bankowości Internetowej.

Jesteś przedsiębiorcą? Zatrudniasz pracowników? Złóż wniosek online w bankowości SGB24/SGB24BIZNES lub KORPORACYJNE o wsparcie finansowe z programu Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju

Już teraz możecie Państwo dzięki kodom BLIK wypłacać gotówkę z naszych bankomatów.

W najnowszej wersji Token SGB uruchomiliśmy możliwość logowania i autoryzacji w bankowości elektronicznej za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy ( iOS).

2020-04-08 Nowe bankomaty

W Oddziałach Baruchowo i Choceń wymieniliśmy bankomaty na nowe z nowymi funkcjami.

Każdą z naszych kart Visa i Mastercard przy zakupach do wartości 100 zł zapłacisz teraz zbliżeniowo bez podawania numeru PIN.

Uwaga  pojawiły się oszustwa na koronawirusa.  Bądżmy ostrożni, informujmy znajomych.