Menu
Polecamy

Aktualności

Od 28 października 2020r. do Zasad udzielania kredytów z częściową spłatą kapitału kredytu na zakup użytków rolnych dla młodych rolników (linia MRcsk) wprowadzona została, korzystna zmiana.

W czwartek 29 października w godzinach 23:00-23:59 usługa SGB ID będzie niedostępna z uwagi na planowane prace administracyjne. Oznacza to, że w tym czasie nie będzie możliwości potwierdzania tożsamości online w takich usługach jak np. Profil Zaufany i mojeID.

 

Od 31 października 2020 r. płatności kartą debetową w internecie z usługą 3D Secure  muszą być dodatkowo potwierdzone. Możesz to zrobić poprzez SGB Mobile lub poprzez odpowiedź na pytanie weryfikcyjne i jednorazowy kod SMS.

Wykorzystaj możliwości SGB ID  i zainstaluj aplikację mObywatel. Dzięki mObywatel będziesz miał dostęp do informacji o  swoich samochdach  ( ubezpieczenie, dowód rejestracyjny, karta pojazdu ), dowodach tożsamości , legitymacjach oraz o wystawionych receptach.

Google Pay zmienia metody autoryzacji transakcji w Polsce: płatności powyżej 100 zł nie muszą Państwo zatwierdzać już PIN-em.

2020-10-19 Nowe bankomaty

W Oddziale w Konecku i P-kas. w Czerniewicach wymieniliśmy bankomaty na nowoczesne z nowymi funkcjami. Możesz od teraz wypłacać zbliżeniowo oraz wykorzystując BLIK.

 

Szanowni Państwo,

W dniu 20 września 2020r. od godziny 00:00 do godziny 01:00 nie będą dostępne usługi Express Elixir oraz BLIK.  Za trudności przepraszamy.

Kredyt na każdą kieszeń  przeznaczony jest na dowolny cel. Jego niewątliwą zaletą jest  rewelacyjne niskie oprocentowanie tylko 3%. Możesz złożyć elektronicznie wniosek wykorzystując Kalkulator kredytowy

SGB ID to bezpieczne narzędzie do potwierdzania tożsamości online w sektorze komercyjnym i publicznym. Dzięki tej usłudze można założyć Profil Zaufany oraz zautoryzować się w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych itp.

Zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia przez Państwa w Banku dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę i złożyła oświadczenie woli jej zawarcia w imieniu Beneficjenta była uprawniona do jego reprezentowania.